• Blog
Tomáš Vrba

Tomáš Vrba

Facebook
User points105 bodůUser reviews6 hodnoceníUser reviews0 přidané posilovny

Hodnocení od uživatele · 6

Marvel Gym

17. 06. 2017
Perfektní posilovna s velkým množstvím vybavení a super atmosférou. Každý na Marvelu určitě ocení velké množství os, kotoučů v mnoha váhových provedení, dostatečné množství strojů a hlavně klec, kde je dostatek místa na dřepy, deadlift apod... Stroje jsou nové, stejně jako jednoručky, které jsou už před zrcadlem. Po rekonstrukci je zde i dostatek místa na všechny možné cviky. Atmosféra je bezkonkurenční a personál je vždy přátelský, dokáže pomoct a poradit. Hudba nikdy nevázne. Podle mého je Marvel na výstavišti bezkonkurenční jak vybavením, tak i cenovou dostupností.

Marvel Gym

17. 06. 2017
Na své si zde přijde každý, protože Marvel je rozdělen do 4 zón a každá je udělaná pro něco jiného. V první zóně je prostor hlavně pro cviky s velkou osou. Nacházejí se zde 3 bench pressy, klec na dřepy a všelijaké cviky, deska pro deadlift. Dále je zde leg press a hrazdy. V druhé zóně se nachází většina strojů, např. kladky, deckpeck, stroj ne předkopy apod... Jsou zde i jednoručky a hlavně dostatek laviček, jak polohovatelných tak nepolohovatelných. Třetí zóna je určena na hlavně na cviky s vlastní vahou těla, ale také se zde nachází boxovací pytle, medicinbaly, provaz a např. TRX. Poslední třetí zóna je cardio zóna se 4 pásy, rotopedy a další sadou jednoruček. Většina kotoučů je zde pogumovaných. Šatny jsou zde dostatečně velké a hlavně čisté. Atmosféra je bezkonkurenční, stejně jako v Marvelu na výstavišti. Personál je zde stejný jako na výstavišti, přátelský, ochotný a vstřícný. Marvel bych osobně doporučil všem. V Mladé Boleslavi se nenachází lepší fitness než toto.

SimplyFIT

11. 02. 2018
Dosti průměrné fitness První co se mi osobně nelíbí je to, že není moc prostoru pro to, aby mohlo více než 2 lidé jet dřepy, deadlift nebo např. shoulder press apod... Strojů je zde dost, ale všechny jsou dost staré, ale na funkčnosti to nemělo moc velký vliv. Dále co bych vytkl je to, že například u kladky nebo jednoruček není celistvé zrcadlo a v nějakých místech se v tom zrcadle nezkontrolujete. Kotouče jsou celokovové a zase dosti staré. Naopak je zde dost kettlebellů, švihadel apod... Fitness je čisté, jen šatna je dost malá a ne úplně čistá. Personál za barem byl dost příjemný, poradil kde co je a jak to tam chodí. Bohužel hudba byla špatná, většinou přesně to, co v posilovně nechcete slyšet. Jako poslední mě nemile překvapilo, jací lidé sem chodí. Možná to byla jen náhoda, ale byli zde dost nepříjemní lidé, kteří na Vás chvílema zírali, ale to je jen moje vlastní zkušenost. Celkově bych toto fitness moc nedoporučil, díky jeho atmosféře.

Dream Gym

11. 02. 2018
Velmi dobré fitness s perfektním vybavením, ale vyšší cenou Dream Gym je velmi dobře vybavený. Jsou zde 2 bench pressy, klec na dřepy, plocha pro deadlift, velké množství strojů, jednoručky až po 60kg a dostatek laviček. Všechny stroje, osy a jednoručky jsou nové a v perfektním stavu. Kotouče jsou také nové kovové s pogumováním. Oddělená místnost je určena spíše na cardio, cviky s vlastní vahou těla nebo na cviky s použitím míčů, kettlebellů, švihadel a různých pomůcek. Personál za barem je velmi příjemný, poradí a pomůže. Šatny a sprchy jsou velmi prostorné a čisté. Hlavní problém je zde atmosféra, která by se dala přirovnat k divadlu. Hraje zde pouze hudba, která není někdy až moc vhodná. Navíc je zde přehnaná snaha o to, míst fitness čisté jako lékárnu. Na zdech jsou cedule nedotýkat se zdi, což mi přijde dosti přehnané. Ve směs lidé jsou zde příjemní a hledí si každý svého. Dream Gym bych doporučil, ale hlavně pro ty, co mají rádi na cvičení klid a rádi si připlatí za kvalitu strojů.

Fitness Bunkr

20. 07. 2017
Velmi útulné a kvalitní fitness Bunkr je velmi dobře vybavený. Stroje jsou zde velmi kvalitní, nové a dokonce sladěné v barvě fitness. Strojů je zde dostatek, stejně jako bench pressů. Jediné čeho je tu málo, je místo pro deadlift apod... Nedokážu si představit jak zde jede více lidí deadlift, dřep apod.. Jednoruček je zde také dostatek a před zrcadlem i s několika lavičkama. Šatny, sprchy a toalety jsou čisté a prostorné. Personál za barem je rovněž příjemný, stejně jako lidé co sem chodí. Atmosféra je zde kvalitní a každý si při cvičení hledí svého. Bunkr je velmi kvalitní fitness a doporučil bych to těm, co rádi cvičí především na strojích a nepotřebují moc místa okolo sebe.

Fitness 77

26. 08. 2017