SimplyFIT

4.5

Tomáš Vrba

11. 02. 2018
Dosti průměrné fitness První co se mi osobně nelíbí je to, že není moc prostoru pro to, aby mohlo více než 2 lidé jet dřepy, deadlift nebo např. shoulder press apod... Strojů je zde dost, ale všechny jsou dost staré, ale na funkčnosti to nemělo moc velký vliv. Dále co bych vytkl je to, že například u kladky nebo jednoruček není celistvé zrcadlo a v nějakých místech se v tom zrcadle nezkontrolujete. Kotouče jsou celokovové a zase dosti staré. Naopak je zde dost kettlebellů, švihadel apod... Fitness je čisté, jen šatna je dost malá a ne úplně čistá. Personál za barem byl dost příjemný, poradil kde co je a jak to tam chodí. Bohužel hudba byla špatná, většinou přesně to, co v posilovně nechcete slyšet. Jako poslední mě nemile překvapilo, jací lidé sem chodí. Možná to byla jen náhoda, ale byli zde dost nepříjemní lidé, kteří na Vás chvílema zírali, ale to je jen moje vlastní zkušenost. Celkově bych toto fitness moc nedoporučil, díky jeho atmosféře.

11. 02. 2018
SimplyFit je středně velké fitko v centru Mladé Boleslavi. Fitko je rozděleno do 3 místností. V první jsou běhací pásy, 2 stojany s osami, malá workout klec i podložky pro cvičení břicha. V další místnosti najdeme mimo baru bench press, hrazdu a několik strojů. V poslední jsou pak lavice s jednoručkami, kladky a další stroje. Na vybavení v SimplyFit je vidět, že už nějaké to cvičení zažilo. Stroje ačkoliv jsou starší, všechny, co jsem potřebovala, fungovaly. Kotouče i jednoručky jsou kovové. Osa mi přišla o dost lehčí než klasická olympijská 20 kg. Obsluha na baru byla milá, ochotná pomoci. Tím však pozitiva ohledně atmosféry končí. Bohužel, i když na to koukám zpětně, v posilovně se mi necvičilo dobře (kombinace lidí, kteří zde cvičili, hudby, celkově jak na mě fitko působilo). Nemohu ohodnotit lépe než 1*. Co se týče čistoty... Fitko jako takové je čisté. Toalety také čisté, šatny na tom byly hůře, potřebovaly by vyluxovat, vytřít. V SimplyFit jsem byla v pátek okolo šesté hodiny. Lidí zde bylo pár, takže nebylo potřeba na nic čekat. Celkově... SimplyFit je jedno z levnějších posiloven v Mladé Boleslavi, dobře dostupné MHD. Vybavení je starší, vhodné spíše na klidnější trénink, kdy nepotřebujeme mnoho prostoru kolem sebe.
Michaela Misha Strmisková
Výborné prostředí, milý personál, skvělí trenéři! Výsledky při dodržování jejich rad neskutečné!
Zavřeno
Studentská permanentka 1 měsíc