• Blog

Dream Gym

Štefánikova 1303, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav, Czechia
4.8 z 13 hodnocení

Hodnocení · 13


Vybavení
4.8
Čistota
5
Atmosféra
4.3
Dostupnost
4.9

Kristýna Vrbová

Kristýna Vrbová

13. 11. 2017
Dream gym je středně velká, klidná, dobře vybavená, ovšem cenově nejdražší posilovna v Mladé Boleslavi. Fitko se skládá ze 2 místností, v jedné najdeme stroje, jednoručky s dostatkem laviček, plochu pro mrtvý tah, klec na dřepy, apod., v druhé menší místnosti jsou pak další stroje, běžecké pásy, a dostatek prostoru pro volné cvičení (což jsme my hodně ocenili a mohli tak trénovat cviky jako thrustery, snatch, atp) Na kvalitě vybavení se nešetřilo. Stroje jsou bytelné, kvalitní Obsluha byla na nás, jako nově příchozí, velmi příjemná a nápomocná. Celé fitko je extrémně čisté (dokonce ani mezi závažími nebyl prach 😀), i na zdech jsou cedulky s nápisy, abychom se nedotýkali stěn. V dámských šatnách jsou k dispozici hygienické a kosmetické potřeby. Dream Gym jen dobře dostupný jak autem - před posilovnou je vyhrazené parkování, tak autobusem - poblíž několik zastávek MHD. Vybavením se řadí Dream Gym mezi lepší posilovny v Mladé Boleslavi, cena je však oproti ostatním fitkům v MB vyšší.
Patrik Krupař

Patrik Krupař

25. 06. 2017
Dream Gym je střední posilovna v klidné části města, kde se dá dobře zaparkovat a i zastávka MHD je nedaleko fitka. Obsluha byla při první návštěvě velmi příjemná a nápomocná. Před vstupem je nutná registrace i pro jednorázový vstup (stačilo nahlásit jméno). Šatny a sprchy jsou čisté, na toaletě ale teče z kohoutku pouze velmi studená voda. Stroje jsou zde značky Grün Sport (český výrobce), vypadají kvalitně a robustně. Jsou tu dva pořádné benchpressy, klec na dřepy, dřevěná plošina pro deadlift, a dokonce i rovná hrazda s dostatkem místa pro muscle-upy. Kotouče i jednoručky mají celokovové, jednoručky až do 60 kg. Dále tu je oddělená dostatečně velká místnost pro kardio, cviky s vlastní vahou, stretching, atp. Navíc tu najdeme i spoustu vybavení jako švihadla, zátěžové pytle, boxovací pytel. Bohužel nejvíce Dream Gym ‘kazí’ spousta nesmyslných pravidel, které jsou vyvěšené naprosto všude. Je vidět, že panu majiteli na fitku velmi záleží, ALE... Výsledkem je atmosféra, která mi připomíná hollywood set, kde má komparz (lidé jsou tu přátelští) za úkol bez vydání hlásky a kapky potu cvičit. Toto v kombinaci s cenami, které jsou v MB jedny z nejvyšších, vidím jako velké mínus. Abych to shrnul... Pokud hledáš velmi čisté fitko v MB s pořádným vybavením a nevadí ti si za cvičení připlatit, pak je Dream Gym pravá volba. Pro ty, kdo si chtějí zacvičit a zažít skvělou atmosféru, doporučuji vyzkoušet levnější Marvel Gym.
Tomáš Vrba

Tomáš Vrba

11. 02. 2018
Velmi dobré fitness s perfektním vybavením, ale vyšší cenou Dream Gym je velmi dobře vybavený. Jsou zde 2 bench pressy, klec na dřepy, plocha pro deadlift, velké množství strojů, jednoručky až po 60kg a dostatek laviček. Všechny stroje, osy a jednoručky jsou nové a v perfektním stavu. Kotouče jsou také nové kovové s pogumováním. Oddělená místnost je určena spíše na cardio, cviky s vlastní vahou těla nebo na cviky s použitím míčů, kettlebellů, švihadel a různých pomůcek. Personál za barem je velmi příjemný, poradí a pomůže. Šatny a sprchy jsou velmi prostorné a čisté. Hlavní problém je zde atmosféra, která by se dala přirovnat k divadlu. Hraje zde pouze hudba, která není někdy až moc vhodná. Navíc je zde přehnaná snaha o to, míst fitness čisté jako lékárnu. Na zdech jsou cedule nedotýkat se zdi, což mi přijde dosti přehnané. Ve směs lidé jsou zde příjemní a hledí si každý svého. Dream Gym bych doporučil, ale hlavně pro ty, co mají rádi na cvičení klid a rádi si připlatí za kvalitu strojů.
Jan Honzi Burget

Jan Honzi Burget

24. 11. 2017
Jedno z nej fitness v Mb. Ciste a vse kvalitní.
Základní informace
Web
Otevírací doba
Pondělí
06:00 - 22:00
Úterý
06:00 - 22:00
Středa
06:00 - 22:00
Čtvrtek
06:00 - 22:00
Pátek
06:00 - 21:00
Sobota
08:00 - 20:00
Neděle
08:00 - 20:00
Ceník$$$$$
Základní vstupné
89 
Základní vstupné - mládež do 21, senioři
79 
Permanentka 1 měsíc
1 050 
Permanentka 1 měsíc - mládež do 21, senioři
950 
Permanentka 10 vstupů
790 
Permanentka 10 vstupů - mládež do 21, senioři
690 
Permanentka 20 vstupů
1 490