Marvel Gym

4.9

Andrej Ondruš

08. 09. 2017
Moje skusenost?moj druhy domov...nejlepsi fitko vnem sem se pripravoval na zavody v kulturistice a i diky pristupu majitelov a celkoveho zariadeni som bol na zavodech uspesny... MARVELGYM TEAM MARVELGYM FAMILY

04. 06. 2017
Perfektní posilovna s nejlepší atmosférou. Marvel Gym je rozdělen do 4 zón (Lift, Fight, Cardio a Fit), které jsou vzájemně oddělené, takže si tu každý najde své. Je zde dostatek os, jednoruček i lavic na cvičení, většina kotoučů je pogumovaných. Prostor je skvěle řešený, všude dostatek místa (například deadlift mohou cvičit až 3 - 4 lidi najednou). Výborně vymyšený Fight zone s tatami, kde kromě bojových umění jde cvičit břicho, dělat stretching, všelijaké kruhové tréninky apod. Velikou výhodou je venkovní prostor před fitkem, kde se dá cvičit a je tu několik pneumatik různých velikostí. Obsluha na baru skvělá, s čímkoliv poradí. Lidé přátelští, vždy ochotní pomoci a povzbudit. Všude je čisto a zároveň je povolené používat magnézko (je zde k dispozici pro každého zdarma). Sprchy i šatny nově zrekonstruované, čisté. Sečteno, podrtženo... Atmosférou nemá Marvel Gym konkurenci. Skvělý kolektiv, hudba, naprostá spokojenost! V Praze netrpělivě vyhlížíme další gym!

31. 05. 2017
V Mladé Boleslavi jsem vyzkoušel skoro všechny posilovny a Marvel Gymu U Stadionu se žádná ani zdaleka nevyrovná. Atmosféra, vybavení a skvělý přístup pana majitele je to, co Marvel Gym odlišuje. Marvel je rozdělený na několik zón skrze dvě patra s tím, že se dá za dobrého počasí cvičit i venku před posilovnou. Nachází se zde dostatek vybavení jako třeba: 3 benche, klec na dřepy, dřevěná podložka na DL, veliký prostor s tatami pro cviky s vlastní vahou / stretching, několik lavic, spoustu jednoruček a celogumových kotoučů. Nicméně proč je v mých očích Marvel Gym jednička mezi posilovnami, je jednoznačně atmosféra. Atmosféru jako v Marvel Gymu jsem ještě nikde jinde nezažil, všichni jsou přátelští, pomůžou, namotivují. Lidi tu cvičí, protože je to baví, ne protože je nutí manželka. Je to tu akční, hudba hraje nahlas, lidé se povzbuzují. Tady holt nevadí, když si s činkou bouchnete nebo umažete zeď. Čistota. Marvel Gym je překvapivě čistý i přesto, že nikde nevisí žádné pravidla o čistotě nebo že se nesmí používat megnézko. Koneckonců magnézko je tu zdarma. A když borci převhrli plný kýbl s megnézkem, pan majitel přiběhl s vysavačem, okomentoval to slovy “To se stane”, poslal je cvičit a s úsměvem to sám uklidil. Marvel Gym doporučuji naprosto komukoliv, kdo si chce pořádně zacvičit. Jestli tě fitness baví a nikdy jsi v Marvelu ještě necvičil, tak určitě stojí za vyzkoušení. PS: Vedení Marvelu - jen tak dál! 👍
Tomáš Vrba

17. 06. 2017
Na své si zde přijde každý, protože Marvel je rozdělen do 4 zón a každá je udělaná pro něco jiného. V první zóně je prostor hlavně pro cviky s velkou osou. Nacházejí se zde 3 bench pressy, klec na dřepy a všelijaké cviky, deska pro deadlift. Dále je zde leg press a hrazdy. V druhé zóně se nachází většina strojů, např. kladky, deckpeck, stroj ne předkopy apod... Jsou zde i jednoručky a hlavně dostatek laviček, jak polohovatelných tak nepolohovatelných. Třetí zóna je určena na hlavně na cviky s vlastní vahou těla, ale také se zde nachází boxovací pytle, medicinbaly, provaz a např. TRX. Poslední třetí zóna je cardio zóna se 4 pásy, rotopedy a další sadou jednoruček. Většina kotoučů je zde pogumovaných. Šatny jsou zde dostatečně velké a hlavně čisté. Atmosféra je bezkonkurenční, stejně jako v Marvelu na výstavišti. Personál je zde stejný jako na výstavišti, přátelský, ochotný a vstřícný. Marvel bych osobně doporučil všem. V Mladé Boleslavi se nenachází lepší fitness než toto.
Roman Zajíček

26. 11. 2020
Jenom pozitivní,přátelská atmosféra,dostatečná výbava na cvičení,4 sektory,přízemí -patro,box.pytle+kola,běžecké pásy,činky,stroje,motivační hudba,co víc si přát.Doufám že se to brzo po covidu vrátí do normálu,potřebuju rozhejbat své staré kosti..
Šárka Neužilová
Nejlepší fitko v Boleslavi.
Robert Ivanic

02. 10. 2017
Lepsi fitko nenajdes!💪😉
Jožko Dobrovič