• Blog

Form Factory

Siemensova 2217, 155 00 Praha 13, Czechia
4.4 z 21 hodnocení

Hodnocení · 21


Vybavení
4.4
Čistota
4.6
Atmosféra
4.3
Dostupnost
4.4

Radek Ritschel

Radek Ritschel

06. 11. 2017
Výborné fitko, kde se příjemně cvičí. Musím vyzdvihnout čistotu a přátelskou atmosféru. Jediný problém je s parkováním. V okolí se nedá nikde moc parkovat, takže zbývá jen placené garáže.
Vojta Král

Vojta Král

16. 01. 2019
Zakoupil jsem si u tohoto fitness členství silver jako student za 890,- BEZ ZÁVAZKŮ měsíčně. Ze začátku jsem uhradil vstupní poplatek, doplatil zbytek měsíce, co zbýval a ještě zaplatil měsíc dopředu. Když jsem tam tedy odchodil to, co jsem si zaplatil, nechal jsem to tak být, jelikož je to členství BEZ ZÁVAZKŮ... V lednu 2019, na který jsem si členství nezaplatil, mi přišla sms, že jsem nezaplatil splátku, a že bych jí měl uhradit... Ano ve smlouvě mají, že musíte ukončit členství do 20. dne předchozího měsíce, ale když je to členství BEZ ZÁVAZKŮ, tak proč bych to musel vůbec dělat? Absolutně nepochopitelné a tímto Vás všechny varuji, že formfactory fitness po Praze jsou nehorázní šmejdi a nechápu, jak mohou toto členství za 890,- nazývat BEZ ZÁVAZKŮ, když tam ZÁVAZEK prostě JE!!
Kristýna Vrbová

Kristýna Vrbová

20. 02. 2018
Form Factory Stodůlky je nové, moderní, velmi dobře vybavené fitko. Fitko je open-space. Uprostřed je zóna, kde najdeme všemožné stroje na cvičení. Všechny stroje jsou nové, kvalitní, udržované. Váha se u strojů nastavuje systémem Lock N Load - není tedy potřeba klasický kolíček. Podél dvou prosklených stěn najdeme běhací pásy a ostatní stroje na kardio. Líbí se mi, že všechny jsou otočené tak, aby člověk koukal z okna. Najdeme tu i 2x stepmill (schody). Všechny stroje jsou opět velmi kvalitní, nechybí ani ventilátory nebo atletický ovál u běhacích pásů. Dále je tu prostor pro cvičení s volnými vahami: několik laviček s jednoručkami (tuším že až do 60 kg), jak rovné tak de/incline bench pressy (kotouče pogumované od 1,25 kg), plocha pro deadlift, atp. Tak a konečně funkční zóna... Je zde spousta kettlebelů, balanční pomůcky, pneumatiky, gumy, lana, kruhy, bedny, konstrukce s hrazdami. Ta byla v čase, kdy jsem posilovnu navštívila, velmi využívaná, ale nebyl problém se prostřídat. Obsluha na baru byla velmi příjemná, vše nám ukázala, vysvětlila. Šatny jsou velmi prostorné, vše čisté. Sprchy jsou kabinkové, oddělené. V ceně členství je i vstup na skupinové lekce a do sauny. Form Factory je velmi dobře dostupné jak MHD - přímo u zastávky metra B - Stodůlky, tak autem - vyhrazené parkování za 10 Kč/hod. Sečteno, podrtženo: Na Form Factory, je vidět, že fitko je promyšlené a budoval ho nadšenec do fitness. Jedno z nejlepších fitness v okolí. Doporučuji. 👍
Lenka Zítková

Lenka Zítková

17. 11. 2017
Nejvíce oceňuji bohatě vybavenou tzv. funkční zónu se spoustou nejmodernějších balančních cvičebních pomůcek, tedy vše potřebné k pestrému posílení stabilizačního systému. Profesionální a přátelský přístup trenérů je samozřejmostí. No a v neposlední řadě je příjemná možnost relaxace v sauně :-) Za mě TOP
Zdeněk Flídr

Zdeněk Flídr

10. 11. 2017
Fitko je super vybavené, nechybí nic a jde tam odcvičit jak silový trénink, tak funkční cvičení, skupinové lekce nebo relaxace v sauně...zkrátka cokoliv :) Nesetkal jsem se s tím, že by tam nebylo čisto. Fitko má vlastní parkování + je na metru, takže dobrá dostupnost. Ve fitku hraje GYM Rádio, tudíž hudba je super! Stroje jsou nové, udržované a když se náhodou stane, že se nějaký porouchá, tak to ve fitku hned řeší. Činek i kotoučů je dostatek, stejně jako strojů na všechno možné. Sprchy i šatny jsou v pohodě, oceňuji sprchy, kde má každý svou kabinku. Hlavní výhodou tohoto fitka jsou ale podle mě lidé, kteří tam pracují. Ať už jsou to lidé na recepci nebo trenéři, tak jsou všichni příjemní, profesionální a dobře naladění, takže se člověk do fitka hned víc těší, když se na něj personál usmívá! :) Je také nutné zmínit to, jak se trenéři věnují svým klientům - u všech trenérů jsem vypozoroval, že se klientům maximálně věnují a mají vysokou úroveň znalostí i profesionality!
Patrik Krupař

Patrik Krupař

12. 03. 2018
Form Factory je středně velké, všestranně vybavené, moderní fitness. Na první pohled může zdát toto fitness nákladné, avšak je nutno podotknout že v ceně permanentky jsou zahrnuty skupinové lekce a sauna (a to se vyplatí). První vstup na vyzkoušení je gratis, což je super. Fitness je snadno dostupné jak je autem, tak metrem (zastávka stodůlky). Neplacené parkování je horší, ale je tu i placené podzemní parkování. Form Factory je spojením tradičního fitness centra a místa pro funkční tréninky jako crossfit. Stroje jsou nové a je jich tu celá řada, vybere si opravdu každý. Pásů na běhání je také dostatek, takže i ve špičce si každý zaběhá. V zadní části Form Factory se nachází volný prostoru pro cviky s vlastní vahou, crossfit, protahování, atp. Pro funkční tréninky je tu mnoho zajímavého vybavení: prowler sled (sáně), kruhy, zátěžová vesta, boxy na skákání, olympijské kotouče, atp. Samozřejmostí je klec na dřepy a spousta hrazd. Šatny jsou velice prostorné a velmi pěkné. Sprchy jsou taktéž velmi pěkné. Do skřínky je potřeba vlastní zámek, doporučuji si přinést (dá se ale zapůjčit). Obecně se mi první návštěva líbila a určitě Form Factory doporučuji. Je to nové, moderně zařízené fitness centrum v kterém si každý najde to svoje. Pro lidi orientované spíše na funkční tréninky (crossfit) doporučuji vyzkoušet z okolí ještě větší a levnější Drfit v Řepích a poté luxusnější, ale dražší Hammer Strength v Lužinách.
Míša Novotná

Míša Novotná

05. 11. 2019
Zkušenost, kterou jsem si z FF odnesla jsem bohužel mastně zaplatila. O prázdninách byla akce 1 měsíc za 490,- řikám si jo super koupím si pernamentku na 1 měsíc než mi dorazí moje multisport karta. Všechno jsem přes jejich online shop v pohodě vyplnila a zaplatila. Po uplynutí měsíce se podívám na výpis z účtu a jako student VŠ, který chodí na brigády aby alespoň měl nějakou korunu pro sebe jsem málem padla. Odepsáno z účtu 999,- bez jakékoliv informace. Okamžitě jsem šla do FF a žádala jsem o vysvětlení když si zkoupím jedno měsíční pernametku, jaktože se mi odepsali další peníze. Slečna, které to očividně bylo nepřijemný mě seznámit s jejich “pravidly” mi oznámila, že první platbou se doplácí aktuální měsíc. Jelikož jsem zakoupila permici 2 dny před koncem měsíce zaplatila jsem za 490,- dva dny. Dalši měsíc se mi ztrhlo 999,- nechápu jakto teda když jsem členství kupovala za polovic.. Když jsem slečnu požádala o radu co teď řekla mi že můžu napsat písemnou žádost o ukončení meho členství, ale že na to je stanovená doba 30 dnů a musím tak zaplatit další měsíc v plné palbě. Takže děkuji mockrát za cenou a pěkně drahou lekci, už nikdy si nekoupím členství přimo v klubu ale radši přes multisport kartu. Doufám, že moje zkušenost pomůže někomu dalšímu a nenachytá se stejně jako já.
František Horák

František Horák

27. 09. 2019
Platební politika, kdy člověk při ukončení členství nemůže platby zrušit online a na recepci se dozví, že musí zaplatit i příští měsíc jsou srovnatelné s nejhoršími šmejdy, mobilními operátory a jinými šmelináři
Pavel Smítal

Pavel Smítal

26. 04. 2019
Dne 02.04.2019 jsem na Facebooku Form Factory zveřejnil svojí zkušenost s dlouhodobým neoprávněným zadržováním mých finančních prostředků na účtech Form Factory. Tento můj příspěvek byl smazán a bylo mi přislíbeno vrácení v co nejkratším čase. Do dnešního dne jsem své neoprávněně zadržované finanční prostředky neobdržel. Opakovaně tímto hledám další poškozené klienty ke společnému právnímu postupu proti společnosti Form Factory, která ignoruje veškeré moje snahy na vrácení mých finančních prostředků! Původní text ze dne 02.04.2019: Společnost Form Factory neoprávněně zadržuje platby klientů... V prosinci 2018 došlo ke změně systému úhrady poplatků za osobního trenéra, kdy se od ledna 2019 nehradí tyto prostředky společnosti Form Factory, ale přímo trenérům. Tuto informaci jsem obdržel pozdě až na konci měsíce prosince 2018, kdy jsem měl již uhrazenou částku 7.230 Kč na účtu společnosti Form Factory, která mi tuto neoprávněnou platbu přislíbila vrátit ke 20.01.2019. Přes mnoho urgencí jsem tuto částku dodnes neobdržel, peníze leží na účtu společnosti Form Factory, která je neoprávněně využívá. Hledám touto formou další poškozené klienty ke společnému právnímu postupu proti společnosti Form Factory, která ignoruje veškeré moje snahy na vrácení mých finančních prostředků!
Jana Šišoláková
Je to jediné fitko, ktoré nemá sprchy ako v gulagu a le človek sa tma môže zavrieť, čo je pre mňa veľké plus. Cvičím silový tréning, takže tento gym je pre mňa dosť nevyhovujúci. Jediné miesto na dl je zle dimenzované a aj zle umiestnené (vždy obsadené). Na pull down je dostupný len jeden stroj a keďže na ňom sedí slečna čo s trénerom dáva "poslednú sériu" aj s hodinovým vysvetlovaním techniky, nie je šansa odcvičiť si plynulý tréning. Nepomerne veľká kardio zóna, určite by sa tam uživilo viac tak potrebných strojov. Neočakávam, že sa v gyme tohto charakteru a spracovania objaví hipthruster, ale rada by som to touto formou navrhla. Dnes už to považujem za základné vybavenie. Gym má dostatok expanderov, takže si nemusím nosiť vlastný a ako veľké plus vnímam aj milý personál. Škoda, že nieje možné zakúpiť si iné pitie ako vodu, všetko ostatné je chladené (úzky sortiment). Vo všeobecnosti považujem gym za dobrý, hlavne pre niekoho kto nerobí silový tréning. Pre mňa je to skôr záložné riešenie.
Bar Bora

Bar Bora

02. 12. 2018
Super fitko, obsluha se mi teda moc nelibi. V pozdejsich hodinach je na recepci jen jedna slecna a kdyz chce odejit vice lidi, tak se musi cekat :/ nevim zda si slecny chodina kaficka, ale toto me celkem dost vytaci pri odchodech. Jinak je vse bez problemu !
Alexandra Aouadi

Alexandra Aouadi

17. 11. 2017
Příjemný personál. Domácí prostředí. Nové stroje, všeho dostatek. Za me best fitko.
Milan Blecha

Milan Blecha

16. 11. 2017
Za mě jednoduše vše TOP!!!!!!!!!!!
Eliška Kudělová

Eliška Kudělová

16. 11. 2017
Čistota, super nové stroje, atmosféra
Pavel Václavovič

Pavel Václavovič

05. 11. 2017
Nejlepší posilka jakou si člověk může představit. Super stroje a ještě lepší lidé!
Základní informace
Otevírací doba
Pondělí
06:00 - 22:00
Úterý
06:00 - 22:00
Středa
06:00 - 22:00
Čtvrtek
06:00 - 22:00
Pátek
06:00 - 22:00
Sobota
08:00 - 22:00
Neděle
08:00 - 22:00
Ceník$$$$$
Permanentka 1 měsíc
950 
Permanentka 1 měsíc (6:00 - 16:00 v pracovní dny, o víkendu neomezeně)
750 
Permanentka 3 měsíce
2 490 
Permanentka 12 měsíců
9 000 
Permanentka 12 měsíců (měsíční platba)
750 
Zapůjčení zámku
10 
Parkování na 1 hodinu
10