Jana Šišoláková

Hodnocení od uživatele · 1

Form Factory

25. 03. 2019
Je to jediné fitko, ktoré nemá sprchy ako v gulagu a le človek sa tma môže zavrieť, čo je pre mňa veľké plus. Cvičím silový tréning, takže tento gym je pre mňa dosť nevyhovujúci. Jediné miesto na dl je zle dimenzované a aj zle umiestnené (vždy obsadené). Na pull down je dostupný len jeden stroj a keďže na ňom sedí slečna čo s trénerom dáva "poslednú sériu" aj s hodinovým vysvetlovaním techniky, nie je šansa odcvičiť si plynulý tréning. Nepomerne veľká kardio zóna, určite by sa tam uživilo viac tak potrebných strojov. Neočakávam, že sa v gyme tohto charakteru a spracovania objaví hipthruster, ale rada by som to touto formou navrhla. Dnes už to považujem za základné vybavenie. Gym má dostatok expanderov, takže si nemusím nosiť vlastný a ako veľké plus vnímam aj milý personál. Škoda, že nieje možné zakúpiť si iné pitie ako vodu, všetko ostatné je chladené (úzky sortiment). Vo všeobecnosti považujem gym za dobrý, hlavne pre niekoho kto nerobí silový tréning. Pre mňa je to skôr záložné riešenie.