Gym Cornicula

2.5
2.5

27. 06. 2017
Cornicula je menší posilovna v rodinném domě s parkováním hned před vchodem. Vzhledem k umístění v rodinném domě jsou stroje rozmístěny kompaktně, například hned za vstupem je “kardio zóna” skládající se z běžeckého pásu a roweru. Šatny se nacházejí v předělané koupelně s pár skřínkami a jednou sprchou, jsou velmi malé a v zimě chladné. Kvůli velikosti šatny a že se v ni nachází sprcha předpokládám, že bude podlaha často mokrá. Samotná hlavní část fitness Cornicula se nachází v podzemí, vybavení je spíše zaměřené na rozmanitost strojů, nežli pro funkční tréninky. Nachází se tu 2 lavice, jednoručky jsou tu celokovové. Bench press je také samozřejmostí. Chybí vyhrazený prostor na mrtvý tah. Bohužel, místa je tu opravdu málo, takže člověk musí být opravdu kreativní, kde si zacvičí břicho, například v uličce. Atmosféra v Cornicule panuje přátelská “rodinná”, všichni které jsem tu měl příležitost potkal byli opravdu fajn a přátelští. Výzdobu fitness tvoří spousta plakátů slavných kulturistů (Phil Heath) s věnováním pro pana majitele. Zajímavostí je způsob placení, protože ve fitness není žádná obsluha, vstup se platí do “kasičky”. Iontový nápoj si též namícháte sami. Doporučuji pro všechny z okolí a nebo pro ty, kteří preferují “rodinnou” atmosféru.

27. 06. 2017
Cornicula je menší, rodinná posilovna plně vybavená nejrůznějšími stroji. Posilovna se skládá z několika menších místností, ve kterých najdeme typově podobné vybavení. Je tu místnost s lavičkami, jednoručkami a benchpressem, místnost pro cardio, se stroji... Lidé (včetně pana majitele) jsou zde přátelští, atmosféra je příjemná a rozhodně člověku nedovolí jen tak posedávat. Velké mínus však vidím v nedostatku volného prostoru (kde by šlo cvičit například břicho) a absence místa pro mrtvý tah (osy se závažím jsem tu sice našla, ale prostor by se zde hledal obtížně). Pro lidi, kteří rádi cvičí spíše na strojích - ideální, doporučuji.
Studentská permanentka 1 měsíc
Studentská permanentka 10 vstupů