Fitness Club Řepy

2.5
2.5

25. 06. 2017
Fitness Club Řepy je menší klidná posilovna poměrně dobře dostupná jak autem tak MHD. Veškeré vybavení je starší, nicméně nevšimla jsem si, že by něco nebylo funkčí. Kotouče i jednoručky jsou kovové (pár kotoučů tuším, že bylo pogumovaných). Ze základního vybavení posilovny tu chybí klec na dřepy. V celém fitku kromě prostoru u jednoruček jsou na zemi koberce. Koberec do posilovny 🙈... U prostoru pro deadlift je to kompenzováno čtverci gumové vstupní rohože. Téměř všechny byly však uprostřed od kotoučů promáčklé, děravé. Co se týče atmosféry... V Fitness Club Řepy panuje klid, ticho, hudba hrála také potichu. Otázka názoru, kdo co proferuje. Za mě bohužel velký 👎. Dle mého je Fitness Club Řepy vhodnější spíše pro občasné sportovce, kterým nevadí vyměnit kvalitní stroje a "posilovnovou" atmosféru za klid při cvičení. Cena rozhodně neodpovídá vybavení (pro studenty, je cena přijatelnější). V okolí se najdou posilovny, kam bych si zašla raději zacvičit.

25. 06. 2017
Fitness club Řepy je středně velké fitness se starším vybavením a poklidnou atmosférou. Za mé návštěvy hudba hrála velmi potichu a bohužel z rádia. Vybavení je v Fitness club Řepy spíše podprůměrné, přesto se tu dá odcvičit vesměs všechno. K dispozici je omezený výběr jednoruček a chybí klec na dřepy. Kotouče jsou tu nekvalitně pogumované, je jich nedostatek a jsou většího průměru než osy, takže se musí používat zámky. Podlaha je tvořená kobercem, což není ideální pro odhazování činek. Cena za vstup absolutně neodpovídá vybavení. Sprchy a WC jsou čisté. Cvičil jsem s vlastním pitím, magnézkem a bez problému. I když jsem občas s osou bouchnul o zem při mrtvém tahu, nedostal jsem hned vynadáno. Abych to shrnul, Fitness club Řepy je posilovna pro lidi, kteří především upřednostňují klidnou atmosféru. Alternativou je 200 metrů vzdálené fitness DrFit, které je levnější, mnohem lépe vybavené a sám ho velmi doporučuji.
Dětské vstupné (do 15 let)
Studentská permanentka 1 měsíc
Dětská permanentka 1 měsíc