DrFit

4.5
4.9

26. 06. 2017
Před první návštěvou jsem měl obavy, že půjde o klasické fitko v obchoďáku vzhledem k umístění v “shopping pointu”, ale musím přiznat chybu. Drfit navštěvuji pravidelně již více než rok. Líbí se mi, že pro vyzkoušení nabízejí na 14 dní cvičení kompletně zdarma, stačí pouze vyplnit krátký dotazník (jméno, atd.). Jednotlivé vstupné se zde nevyplatí, za to členství je velmi výhodné a v Praze je cenově takřka bezkonkurenční. Navíc, díky členské kartě je fitness přístupné 24/7. Fitko je open space, rozdělené na 3 hlavní sekce, kardio, stroje a sekci dedikovaná volným váhám. Od prosince 2017 je tu i prostorná “crossfit” zóna, která se nachází od hlavní části fitka jen 5 metrů přes chodbu. Po otevření “crossfit” zóny je tu snad veškeré vybavení, které si člověk může jen přát. Alespoň 6 benchpressů, 10 běžeckých pasů, 8 lavic, nespočet hrazd, klec na dřepy, platforma na DL, 2 obří pneumatiky, prowler sled, atd atd. Nikdy se mi nestalo, že bych na nějaký stroj / pomůcku musel vyloženě čekat. Šatny a sprchy jsou velmi pěkné a moderní. K použití sprchy je nutné mít sprchy součástí členství (o pár korun dražší) nebo si je jednorázově přeplatit. Jediné, co musím vytknout je zanedbávání úklidu na toaletě, občas to chce vyměnit voňavky v pisoárech, po několika měsících používání jsou to spíše smraďavky. 🤢🙏 Atmosféra je OK, hudba (gymradio nebo mtv) občas hraje hodně potichu. TV s videoklipy mi přijdou, že zbytečně rozptylují, alespoň v “crossfit” zóně žádné nejsou. Shrnutí: nejlepší fitness v okolí Řep, jednoznačně doporučuji. 👍

25. 06. 2017
DrFit je větší, moderně vybavená, cenově bezkonkurenční fitko (v porovnání s ostatními posilovnami v Praze). V této posilovně najdeme cca 10 běhacích pásů, několik rotopedů, stepper a další cardio stroje. V další, největší části jsou nejrůznější stroje - 2 benchpressy, konstrukce s kladkami, lavičky na cvičení břicha, legpress, atd. Dále je zde zóna s klecí na dřepy, prostorem pro mrtvý tah, několika lavičkami a dostatkem jednoruček. Kotouče jsou všechny pogumované, od malých 1,25 kg až po 25 kg (chybí 15 kg), oproti jiným posilovnám, co jsem navštívila, jsou o něco lehčí. U cardio zóny je dostatek prostoru na kruhový trénink, stretching, břicho, atp. Za pár dní by se měla otevírat také crossfitová zóna. Velkou výhodou je 24 hodinový provoz (včetně svátků) a skvělá dostupnost - vyhrazené parkování pro členy DrFit a blízká zastávka MDH. Celkově v DrFit panuje pohodová atmosféra, personál je příjemný a nápomocný. Stroje jsou kvalitní, vybavení dostačující. Z okolí nejlepší posilovna.
Mirek Prochazka

04. 02. 2018
Cvicim v tomto fitku od zacatku, co ho otevreli (i chvili pred oficialnim otevrenim) a hned mel zajimalo jak se majitel postavi konkurenci. V predchozich recenzich tohoho bylo psano dost. Ja to tedy jen shrnu za sebe: nove fitko, 24/7 (mega vyhoda!!), parkoviste hned u fitka (ale zavira se v 2200), dostatecne vybavena posilka, se sympatickym pristupem majitele. Dukazem kvality tohoto fitka je to, ze behem dvou let si naslo slusne velkou pravidelnou klientelu. To ma bohuzel dopad na to, kolik je volnych skrinek v satne nebo kolik je lidi primo ve fitku. Pri vetsim poctu lidi je znat, ze tam neexistuje klimatizace.
Hlinková Kateřina
Výborný vstřícný personal. Super otvírací doba hezke prostředí a dostupnost .
Jan Reichl

13. 02. 2018
DrFit nemá konkurenci. :)
Lucie Kaňková